پیام فرستادن
aboutus

نمایه شرکت

ما یک تامین کننده حرفه ای و صادر کننده با کیفیت بالا لاستیک و محصولات پلاستیکی با قیمت مناسب در چین است. ما می توانیم به شما در ارائه انواع محصولات لاستیکی و پلاستیکی با محصولات و خدمات حرفه ای با قیمت معقول و رقابتی کمک کنیم. ما طراحی، تولید و صادرات انواع مختلف محصولات سیلیکون، محصولات پلی اورتان، محصولات PTFE، لاستیک، ورق لاستیکی، محصولات پلاستیکی و غیره و همچنین دیگر مشخصات غیر استاندارد با توجه به درخواست خریدار و نقشه ها. ما در حال چسبیدن و توسعه فن آوری های پیشرفته و محصولات برای دیدار با به تدریج ایجاد شده خواسته های جدید و بازارهای خطوط مهر و موم صنعتی، شیمیایی، مهندسی، مکانیک، الکترونیک، خودرو، ساخت و ساز، دارویی و غیره. ما اتخاذ فن آوری های پیشرفته و تجهیزات ، سعی کنید مهندسان، منابع، فن آوری و کارخانه های برجسته و عالی در چین را جمع آوری، کنترل و نگه دارید. ما می توانیم به شما در انتخاب محصولات مختلف و تکنولوژی تولید-Roadmaps با توجه به دیدار با درخواست های مختلف خریدار کمک کنیم. ما از همه کارکنان آموزش دیده ما سپاسگزاریم و معتقدیم که ما در آینده قابل پیشبینی خواهیم بود که عرضه کننده و صادر کننده مهم خطوط تولید لاستیکی و پلاستیکی در بازار بین المللی خواهد بود.

کارخانه لاستیکی سیلیکون ما بزرگترین مرکز تولید مواد لاستیکی سیلیکون و محصولات در چین با ظرفیت تولید بیش از 60،000 تن در سال است. کارخانه پلی اورتان ما رهبر و پیشگام از سازمان تحقیقات علمی در صنعت پلی اورتان در چین است که می تواند انواع ورق PU، میله، لوله با خود مواد پلی اورتان تولید کند. کارخانه PTFE ما تولید کننده پیشرو از ورق PTFE و میله است که بزرگترین کارخانه در خط PTFE در چین است. کارخانه لاستیکی ما بهترین کیفیت در شمال چین است که می تواند انواع ورق لاستیک با کیفیت بالا با قیمت realonable تولید کند. کارکنان و مهندسین پیشرفته ما به طور مرتب با کیفیت برتر، قیمت رقابتی و خدمات پس از فروش مواجه می شوند. شبکه فروش و مشتریان ما به بیش از 50 کشور شامل جنوب شرق آسیا، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اروپا، اقیانوسیه، آفریقا، خاورمیانه و سایر مناطق در سراسر جهان گسترش یافته است.

محدوده محصولات ما انعطاف پذیر و متنوع از درجه تجاری، درجه اقتصادی و درجه حق بیمه با استاندارد چینی و استاندارد دیگر کشور و یا تحت درخواست های مختلف و نقاشی از خریدار است. ما نیز به مشتریان خود در voles در درخواست دیگر کالاها با توجه به درخواست خاص خود ما به عنوان چینی ما هستند و بسیار خوب شناخته شده بازار چین با ما تولید، فروش، خرید و صادرات تجربه ما، ما بسیار راحت و خوشحالیم که برای کمک به مشتریان ما با سازنده و کارخانه چینی دیگر ارتباط برقرار کنید. تمام محصولات فوق در چندین مشخصات ارائه می شود تا به طور مطلوب درخواست های مشتریان ما را برآورده سازند.

برای توسعه و عرضه بهتر کالاها و خدمات ما به تمام مشتریان ما، ما شرکت خواهر جدید خود را "SANHE BESTRUBBER واردات و صادرات شرکت، محدود." در 11 ژوئن 2009 که به ما کمک می کند به طور مستقیم تمام برنامه واردات و صادرات در چین را اداره کند.

وارد کنندگان، عمده فروشان، توزیع کنندگان در سراسر جهان می توانند از کارخانه های ما بازدید کنند و در مورد مشارکت در دراز مدت شرکت کنند. نظرات دلخواه ما انگیزه تازه و تشویق ما برای رانندگی ما برای ارائه دهنده و صادر کننده برتر در این دنیا است. یادداشت خدمات ما "خدمات صحیح کیفیت عالی" است. امیدواریم که ما بهترین شریک تجاری و دوستانه شما باشیم! هدف ما تبدیل شدن به دوستان واقعی و بالقوه مشتریان، و دوستان ما را می توان در همه جا در جهان یافت!

تاریخ

ما یک تامین کننده حرفه ای و صادر کننده لاستیک و محصولات پلاستیکی در چین است.

ما می توانیم به شما در ارائه محصولات زیر با بهترین قیمت و با کیفیت بالا کمک کنیم.

محصولات لاستیکی سیلیکون

محصولات پلی اورتان

PTFE محصولات

لاستیک مونتاژ،

ورق لاستیکی،

محصولات پلاستیکی،

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات،

Pls با ما ارتباط برقرار کنید و به وب سایت ما مراجعه کنید

سرویس

ما یک تامین کننده حرفه ای و صادر کننده لاستیک و محصولات پلاستیکی در چین است.

ما می توانیم به شما در ارائه محصولات زیر با بهترین قیمت و با کیفیت بالا کمک کنیم.

محصولات لاستیکی سیلیکون

محصولات پلی اورتان

PTFE محصولات

لاستیک مونتاژ،

ورق لاستیکی،

محصولات پلاستیکی،

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات،

Pls با ما ارتباط برقرار کنید و به وب سایت ما www.3Arubber.com مراجعه کنید

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mr. Shiguo Han
تلفن : 0086 13930664330
فکس : 0086-316-3216681
حرف باقی مانده است(20/3000)